Raport na temat nieruchomości gruntowych w Polsce.

Jedyna taka publikacja na rynku nieruchomości. Zagregowane dane w jednym miejscu z analizami i komentarzami ekspertów. Obowiązkowa pozycja dla inwestorów prywatnych, deweloperów i pośredników w obrocie nieruchomościami którzy działają na rynku nieruchomości gruntowych.

W razie problemu z pobraniem raportu skontaktuj się z nami: raport@hectaresmanagement.pl

zapoznaj się z referencjami

Wojciech

Gryglaszewski

Rzeczoznawca majątkowy. Biegły Sądowy

Niezależny ekspert rynku nieruchomości

Kasia Czerwiak

Najlepszy Pośrednik Nieruchomości Otodom

Prezes Zarządu GRUPA.PRO

Przez lata pracy na rynku nieruchomości nie spotkałam się z tak kompleksowym spojrzeniem na rynek gruntów w Polsce, jednocześnie podany i objaśniony w wyjątkowo przystępny sposób. Może z niego czerpać informacje praktycznie każdy uczestnik rynku nieruchomości, by zrozumieć mechanizmy działające na rynku nieruchomości gruntowych. Pośrednicy, którzy dostrzegają postępującą automatyzację w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych maja dzięki temu szanse na rozpatrzenie innej niszy dla specjalistów rynku nieruchomości, sprawdzenia zasobów wiedzy i zaplanowania swoich działań w przyszłości.

Co mówią eksperci z rynku nieruchomości na temat raportu?

Opracowany przez Hectares Management raport o cenach nieruchomości gruntowych stanowi interesujące kompendium wiedzy o bieżącej sytuacji na rynku. Dokument bazuje na aktualnych danych ofertowych pozyskanych z licznych źródeł komercyjnych i materiałach instytucjonalnych, które zostały zagregowane i opatrzone komentarzami ekspertów. Wartością dodaną do zaprezentowanego badania cen (zwłaszcza w kontekście pandemii Covid-19) jest analiza procesów suburbanizacyjnych zachodzących w największych aglomeracjach. Wywiedzione z raportu wnioski mogą być pomocne zarówno dla uczestników rynki nieruchomości podejmujących działania inwestycyjne, jak i profesjonalistów z branży świadczących usługi doradcze.

Co zawiera Raport na temat rynku nieruchomości gruntowych?

nasza publikacja to zagregowane w jednym miejscu dane z sieci, w tym największych portali branżowych, danych GUS, KOWR etc.

Analiza danych

szczegółowe dane na temat nieruchomości gruntowych, które powinien znać powinien każdy inwestor

Analiza procesów na rynku

analiza procesów, które zachodzą na rynku nieruchomości i prognozy zmian

Komentarze i wnioski

Komentarze i wnioski znanych ekspertów, a przede wszystkim praktyków z branży nieruchomości

O autorze

Adam Parzusiński – ekspert rynku nieruchomości gruntowych, z wykształcenia prawnik. Związany z branżą nieruchomości od ponad 12 lat. Łamie schematy dzięki odważnym decyzjom. Pośredniczył w setkach transakcji nieruchomości gruntowych pod prywatne i duże komercyjne projekty. Analityk gruntów pod inwestycje deweloperskiej. Udziałowiec w spółkach i projektach deweloperskich. Członek Rady Doradczej Otodom.marka należąca do Spółki

GRUPA PARTNER Nieruchomości Sp. Z o. o.

to marka na rynku nieruchomości, która specjalizuje się w audytach Due Diligence nieruchomości gruntowych, pośrednictwem w sprzedaży i inwestowaniem w nieruchomości gruntowe w Polsce. Zajmujemy się zarządzaniem projektami, ryzkiem i zmianą oraz doradztwem prawnym przez wykwalifikowanych prawników.


Więcej na temat usług i rozwiązań znajdziesz na stronie www.hectaresmanagement.pl

Pobierz raport!

GRUPA PARTNER Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Dojazdowa 11/15.

NIP: 734 353 5862 KRS: 0000589309