GRUPA PARTNER Nieruchomości
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
z siedzibą 33-300 Nowy Sącz
ul. Dojazdowa 11/15

NIP: 734 353 5862
KRS: 0000589309
REGON: 362468872
Nr rachunku bankowego: 943903294039204932049

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Hectares Management marka należy do GRUPA Partner Nieruchomości sp. z o.o.

top
a
  /  Doradztwo i szkolenia

Praktyczna wiedza, doświadczeni eksperci, sprawdzone procesy i jakość. Od 14 lat działamy na rynku nieruchomości. Przez ten okres zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, sprzedając hektary nieruchomości, zarządzając projektami, zarządzając zmianą i ryzykiem. Inwestując na rynku nieruchomości w spółki celowe i nieruchomości gruntowe. Dlatego wybór naszych szkoleń, doradztwa indywidualnego to inwestycja w realne korzyści.

Mamy ambicje podnosić kwalifikację i umiejętności, pośredników w obrocie nieruchomościami, deweloperów, inwestorów prywatnych na rynku nieruchomości w obszarach których się specjalizujemy. Wszystko na wysokim poziomie merytorycznym i innowacyjnych hybrydowych rozwiązaniach w edukacji.

Jednym z największych problemów inwestorów aby wejść w inwestycje gruntowe jest brak wiedzy i procedur, oraz częste zmiany w prawie. Zmienimy to!

 

Zapraszam. Zainwestuj w siebie!

Nasz cel – rozwinąć twoje kompetencje i umiejętności w czterech obszarach.

Szkolenia realizujemy w formie szkoleń twardych otwartych i zamkniętych lub indywidualnych konsultacji biznesowych. Wybrane szkolenia realizujemy na różnych poziomach wiedzy i umiejętności.

Prowadząc szkolenia korzystamy z różnych metod pracy, w tym interaktywnych i hybrydowych rozwiązań takich jak: prezentacje, symulacje, studium przypadków, dyskusje, gry, quizy, burze mózgów.

Prawo w nieruchomościach 0
Inwestowanie w nieruchomości gruntowe 0
Zarządzanie projektami 0
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami gruntowymi 0

Doradztwo indywidualne

Polski rynek nieruchomości znacząco przyspieszył w ostatnim czasie. Jak korzystnie sprzedać grunt? Jak znaleźć rentowną ziemię pod inwestycję, kiedy gruntów w Polsce jest coraz mniej?

Szkolenia otwarte

Pozyskiwanie atrakcyjnych działek pod nowe inwestycje mieszkaniowe staje się coraz bardziej skomplikowane. Sprawdź, jakie analizy warto wykonać przed nabyciem gruntu.

Szkolenia zamknięte

Dzielimy się naszym doświadczeniem. Szkolimy pracowników naszych klientów: deweloperów i pośredników. Już wkrótce będziesz mógł skorzystać ze szkoleń otwartych.

Jeśli termin Ci nie odpowiada? Zamów szkolenie dedykowane.

Wypełnij formularz. Nasz doradca edukacyjny skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania!


    Raport na temat nieruchomości gruntowych
    w Polsce