GRUPA PARTNER Nieruchomości
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
z siedzibą 33-300 Nowy Sącz
ul. Dojazdowa 11/15

NIP: 734 353 5862
KRS: 0000589309
REGON: 362468872
Nr rachunku bankowego: 943903294039204932049

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Hectares Management marka należy do GRUPA Partner Nieruchomości sp. z o.o.

top

RAPORT: Nieruchomości gruntowe w Polsce.

Dane, prognozy i case study.

24 listopada 2023 roku w Warszawie odbyła się Konferencja Hectares poświęcona tematowi inwestowania w nieruchomości gruntowe.

Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy najnowszy RAPORT Hectares: Nieruchomości gruntowe w Polsce, gdzie przedstawiliśmy najnowsze dane i prognozy dla rynku.

Już teraz możesz pobrać raport. Owocnej lektury!

RAPORT: Nieruchomości gruntowe w Polsce.

Dane, prognozy i case study.

24 listopada 2023 roku w Warszawie odbyła się Konferencja Hectares poświęcona tematowi inwestowania w nieruchomości gruntowe.

Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy najnowszy RAPORT Hectares: Nieruchomości gruntowe w Polsce, gdzie przedstawiliśmy najnowsze dane i prognozy dla rynku.

Już teraz możesz pobrać raport. Owocnej lektury!

Adam Parzusiński - 114

Adam Parzusiński

Autor raportu, Hectares

“Krótkowzroczna taktyka „spray and pray” zamiast strategii nastawionej na budowanie wartości i zwiększaniu zysku to działania na niekorzyść klienta i inwestora. Od lat działamy na rynku nieruchomości tworząc strategie inwestowania w grunty. Analiza gruntów to podstawa, by zarabiać więcej i pracować przy dużych projektach, bo działka jest warta tyle ile można na niej wybudować.”

1
2
3
4
1
2
3
4

Pobierz raport

Zbieraj dane

Działaj strategicznie

Zwiększaj wartość gruntów i inwestycji

Grunty w Polsce

Grunty stały się jednym z najbardziej pożądanych, ale i wymagających obszarów rynku nieruchomości. Niestabilne czasy, brak strategii, gwałtownie rosnące koszty – te wyzwania sprawiają, że coraz trudniej jest osiągnąć zadowalające wyniki i zwroty z poczynionych inwestycji.

Uczestnicy rynku nieruchomości muszą również stawić czoła znacznemu osłabieniu popytu, rosnącym kosztom oraz większym wymaganiom klienta i wzmożonym działaniom konkurencji.

Co znajdziesz w RAPORCIE?

Komentujemy najnowsze informację z rynku i pokazujemy unikalne dane o gruntach w Polsce.

Idziemy w kierunku profesjonalizacji rynku nieruchomości gruntowych. Od perspektywicznych rozważań nad procesami i strategiami, aż po szczegółowe aspekty studium przypadków z codziennej pracy.

Pokazujemy kim są inwestorzy, jak ich pozyskać i zbudować z nimi trwałe relacje.

Porzucamy nic nie wnoszące ogóły na rzecz konkretnych i sprawdzonych rozwiązań, danych, które nadadzą kierunek Twojej pracy.

Uczymy 12 strategii inwestowania w nieruchomości gruntowe.

Dzielimy się narzędziami i rozwiązaniami, które nie są dla wszystkich oczywiste.

Opinie o RAPORCIE

Jan Dziekoński

Niezależny analityk rynku
Założyciel FLTR

Raport Hectares to kompleksowe kompendium danych dla osób śledzących trendy i zmiany w tym obszarze. Powtarzalność raportu daje niesamowitą wartość praktyczną. Do tego opinie ekspertów dodają mu unikalnego charakteru – interpretacji tego, co tkwi w liczbach. Polecam.

Małgorzata Podbielska

En Casa Premium Real Estate

Rynek nieruchomości jest interesującym tematem niemalże dla każdego inwestora, zarówno tych z dużym oraz mniejszym portfelem. Nieruchomości zawsze były, są i będą branżą, która wokół siebie zbiera wielu zainteresowanych niezależnie od sytuacji gospodarczej i politycznej. Jednak dzisiaj w dobie wysokiej inflacji, kryzysu energetycznego oraz wojny w Ukrainie jest to część gospodarki, którą obserwuje wielu. Grunty natomiast są bardzo wąskim i dla wielu nadal niezrozumiałym wycinkiem branży nieruchomości. Od dzisiaj, dzięki temu raportowi stanie się zrozumiałą częścią. Autor oraz wielu ekspertów przedstawia tak wiele aspektów, w tak zrozumiały sposób, że nie można ominąć tego raportu. Lektura obowiązkowa na każde czasy.

Wojciech Gryglaszewski

Rzeczoznawca majątkowy. Biegły Sądowy
Niezależny ekspert rynku nieruchomości

„Opracowany przez Hectares Management raport o cenach nieruchomości gruntowych stanowi interesujące kompendium wiedzy o bieżącej sytuacji na rynku. Dokument bazuje na aktualnych danych ofertowych pozyskanych z licznych źródeł komercyjnych i materiałach instytucjonalnych, które zostały zagregowane i opatrzone komentarzami ekspertów. Wartością dodaną do zaprezentowanego badania cen (zwłaszcza w kontekście pandemii Covid-19) jest analiza procesów suburbanizacyjnych zachodzących w największych aglomeracjach. Wywiedzione z raportu wnioski mogą być pomocne zarówno dla uczestników rynki nieruchomości podejmujących działania inwestycyjne, jak i profesjonalistów z branży świadczących usługi doradcze.”

Katarzyna Czerwiak

Najlepszy Pośrednik Nieruchomości Otodom
Prezes Zarządu GRUPA.PRO

„Przez lata pracy na rynku nieruchomości nie spotkałam się z tak kompleksowym spojrzeniem na rynek gruntów w Polsce, jednocześnie podany i objaśniony w wyjątkowo przystępny sposób. Może z niego czerpać informacje praktycznie każdy uczestnik rynku nieruchomości, by zrozumieć mechanizmy działające na rynku nieruchomości gruntowych. Pośrednicy, którzy dostrzegają postępującą automatyzację w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych maja dzięki temu szanse na rozpatrzenie innej niszy dla specjalistów rynku nieruchomości, sprawdzenia zasobów wiedzy i zaplanowania swoich działań w przyszłości.”

Hectares w mediach:

Pobierz raport. Wypełnij formularz.

Pobierz RAPORTY z poprzednich lat