GRUPA PARTNER Nieruchomości
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
z siedzibą 33-300 Nowy Sącz
ul. Dojazdowa 11/15

NIP: 734 353 5862
KRS: 0000589309
REGON: 362468872
Nr rachunku bankowego: 943903294039204932049

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Hectares Management marka należy do GRUPA Partner Nieruchomości sp. z o.o.

top

Podcast: Poniedziałki z Hectares! Posłuchaj o inwestowaniu w nieruchomości gruntowe.

Właśnie ruszamy z nowym projektem, który całkowicie zmieni Wasze pojęcie o inwestowaniu w nieruchomości gruntowe! Jesteśmy pełni pomysłów na podniesienie wartości gruntów i przeanalizowaliśmy wiele możliwości, aby inwestycja była opłacalna, a nasi klienci mogli pomnożyć swój dochód w nieskończoność! Czy jesteście gotowi na ekscytującą podróż pełną wiedzy i inspiracji? Jeśli tak, to przygotujcie się na krótkie, ale treściwe poniedziałki, które będą dostarczać Wam energii i pomysłów na rozwój.

Czego możesz się spodziewać? W skrócie: stwórz nowy nawyk i słuchaj co poniedziałek 20 minutowej audycji o inwestowaniu w ziemię, zakupie nieruchomości,  o dużych inwestycjach, o projektach  deweloperskich i pracy z deweloperami, pośrednikami, architektami, inwestorami…Ogólnie o pracy na rynku nieruchomości, analizowaniu i podnoszeniu wartości ziemi oraz zarabianiu na nieruchomościach! Czytaj dalej, i zobacz, że warto posłuchać naszej audycji! 

Inwestowanie to nasza działka! – kto poprowadzi podcast? 

Cześć! Nazywam się Adam Parzusiński i od ponad 16 lat zajmuje się nieruchomościami jako pośrednik, prawnik, inwestor. Razem z Ola Wastag Plata, która jest Wam dobrze znana ze szkoleń „12 strategii inwestowania w grunty”, jako najlepszy ekspert  od trudnych zagadnień prawnych, geodezyjnych i urzędowych związanych z nieruchomościami gruntowymi, będziemy przekazywać Wam hektar po hektarze ważnych informacji z inwestycyjnego świata nieruchomości gruntowych. Jesteście gotowi na gruntowne wzbogacenie wiedzy?

Zarabiać słuchając? Tak, ale tylko jeśli będzie konkretnie i w punkt!

Wiemy, jak trudno znaleźć czas lub planować chwilę dla siebie, dlatego nasza formuła jest prosta: krótko i treściwie…Tak więc, gdy jedziecie samochodem, biegniecie, pijecie kawę lub czekacie na spotkanie, wystarczy włączyć nas i posłuchać! Będziemy idealnym towarzyszem w tych chwilach. 

Nasz podcast, „Poniedziałki z Hectares”, w ciągu zaledwie 20 minut, dostarczy Wam solidną dawkę wiedzy o inwestowaniu w nieruchomości gruntowe. Ta transakcja jest bardzo korzystna dla Was! Tutaj nie znajdziecie żadnej paplaniny, ogólnikowej wiedzy czy więcej heheszków niż prawdy – skupiamy się na gruntownej wiedzy o nieruchomościach gruntowych, konkretnych poradach, wskazówkach i studiach przypadków opartych na naszym doświadczeniu oraz doświadczeniu naszych gości. Prawdziwe historie, problemy i rozwiązania!  Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cykli, a w nich każdy odcinek o innym temacie i zagadnieniu. Pewnie między konkretną wiedzą na temat tego jak działać, co robić, a czego się wyrzekać, porozmawiamy jeszcze o zagwozdkach inwestorów, o deweloperskich wyzwaniach, o zakupie ziemi, o nieruchomościach na rynku pierwotnym, spółkach celowych, rynku wtórnym, rynku pierwotnym, rynku deweloperskim, umowach, rynku najmu czy np. wynajem apartamentów się opłaca i jaka jest stopa zwrotu. Ale znając mnie, możecie być pewni, że zaskoczę niestandardowymi metodami pracy i wskazówkami, które doceniają nawet inwestorów w nieruchomości, którzy są dłużej na rynku niż ja! Może nawet opowiem jak wykorzystuje AI w biznesie…Warto wysłuchać!

Podcastowy business plan inwestowania w grunty 

Jeśli chcecie poznać kulisy branży nieruchomości gruntowych, dowiedzieć się, jak inwestować w grunty i dlaczego warto współpracować z Land Developerem, to nasz podcast jest dla Was. Bez względu na to, czy jesteście już związani z branżą nieruchomości, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z inwestowaniem w grunty, znajdziecie tutaj wiele przydatnych informacji.

Goście i nagrody

W każdym cyklu gościmy ekspertów, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę, ale również chętnie się nią dzielą. To będą rozmowy pełne inspiracji, powiemy to co inny wolą przemilczeć! Dostarczymy Wam energię, która pobudzi Waszą kreatywność i pomoże znaleźć nowe pomysły na rozwój siebie, biznesu lub zainwestowanie kapitału. Bo grunt to wiedzieć jak, a nieruchomości to morze możliwości!

„Poniedziałki z Hectares” to podcast, który wyróżnia się spośród innych programów biznesowych i nieruchomościowych. Nasze odcinki mają charakter warsztatów na żywo, pełnych praktycznych wskazówek, które pomogą Wam zrealizować odważne marzenia transakcyjne. Teraz nadszedł czas, abyście wykorzystali nieograniczony potencjał, jaki dają Wam grunty. Posłuchajcie naszych ekspertów, zainspirujcie się i osiągnijcie swoje największe cele!

Jeśli jesteście gotowi na prawdziwą dawkę wiedzy, zapraszamy Was do subskrypcji naszego podcastu „Poniedziałki z Hectares”. Każdy odcinek to nowa porcja motywacji, inspiracji i praktycznych wskazówek, które z pewnością ożywią Waszą pasję do inwestowania w nieruchomości gruntowe.

Czas wprowadzić do swojego życia nowy, zdrowy nawyk – posłuchajcie naszego podcastu i wkroczcie na ścieżkę sukcesu w świecie nieruchomości. Niech „Poniedziałki z Hectares” staną się Waszym rytuałem, który dostarcza Wam nie tylko wiedzy, ale również energii i zapału do realizacji Waszych najśmielszych planów.

Do usłyszenia w „Poniedziałki z Hectares” – w podkaście, który zmieni Wasze spojrzenie na nieruchomości gruntowe!

PS: chcesz abyśmy omówili konkretny temat? Zapytać o coś! Napisz, a przyczynisz się do tego, że również inni będą słyszeć o tym ważnym zagadnieniu! Być może warto to omawiać w szerszym gronie! 

Udostępnij na:
Tweet
Share

Napisz komentarz